День фізичної культури та спорту
Дата: 13.09.2019 09:30
Кількість переглядів: 731
12 вересня на стадіоні Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Григоровича Шевченка з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулося спортивне свято для студентів перших курсів Кременецького педагогічного коледжу. Організатором заходу виступили Кафедра фізичного виховання та викладач коледжу, депутат Кременецької міської ради Катерина Григорівна Єрусалимець. Присутніх гостей та учасників свята привітали перший заступник міського голови Микола Матвіюк та начальник відділу сімї, молоді та спорту Андрій Станіславенко.