Обговорення перспектив децентралізації та соціального захисту громадян
У Кременці триває зустріч та обговорення перспектив децентралізації та соціального захисту громадян. Захід відбувається в межах реалізації проекту «Залучення молоді, жінок, осіб з інвалідністю, членів їх сімей та опікунів до активного громадянського життя», який реалізується ГО «Зоря надії» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
У зустрічі беруть участь представники громадських організацій, батьки дітей з інвалідністю, влада. До заходу долучився перший заступник міського голови Микола Матвіюк. Він розповів, які кроки зроблені міською радою у напрямку соціальної підтримки дітей та молоді з інвалідність. Зокрема про роботу Кременецького ІРЦ, активну участь у відкритті арт-майстерні, де працює молодь з інвалідність та сприяння у відкритті реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю «Зоря надії».