Маленькі кременчали отримали корисні подарунки

Дата: 20.09.2019 09:22

23-ом діткам, які опинилися у складних життєвих обставинах подарували ранці та необхідні набори канцтоварів для навчання. Кошти для цього виділили депутати міської ради та приватний підприємець Віктор Гуменюк (морозиво ТМ «Полюс»).

Набори школярам роздали у залі Кременецького районного центру дитячої творчості. Вихованці центру для своїх ровесників підготували чудовий концерт. Від міської ради на захід завітали перший заступник міського голови Микола Матвіюк, секретар ради Галина Мельник, керівник служби у справах дітей Наталія Бесяда та депутат Зоя Карп`юк.

До слова, у місті під опікою служби у справах дітей перебувають шістдесят неповнолітніх. У кожного – своя доля, непроста... Але кожен з них має бути впевненим, що у цьому світі не самотній. Тому навіть така невеличка увага важлива – як дітям, так і їх опікунам. І щоб зробити добрий вчинок, не обов'язково чекати нагоди.