Заслужені нагороди кременчанам вручили через рік після змагань

Дата: 28.09.2019 09:41

Нагороди, що вибороли двоє кременчани ще рік тому, отримали лише зараз. У цих престижних змаганнях Тернопільщину тоді представили тільки двоє спортсменів, серед котрих і начальник відділу сім`ї, молоді та спорту Андрій Станіславенко

Учора в м. Харків на Чемпіонаті України та Кубку України з кікбоксингу WTKA свої довгоочікувані та заслужені звання за участь у Чемпіонаті Світу з кікбоксингу, який відбувався в місті Маріна ді Карарра (Італія) в 2018 році отримали: Андрій Голуб – заслужений майстер спорту України та Андрій Станіславенко – майстер спорту міжнародного класу, – повідомляють у відділі сім`ї, молоді та спорту Кременецької міської ради.

Нагадаємо, рік тому кременецькі кікбоксери привезли на батьківщину два золота та два срібла у різних номінаціях. Майстер спорту міжнародного класу Андрій Станіславенко також тренує підростаюче покоління спортсменів, які регулярно представляють Тернопільщину на змагання Всеукраїнського рівня.