Щиро вітаємо всіх музикантів та шанувальників мистецтва з Міжнародним днем музики!
Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.
Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.
Щира подяка музичним колективам міста, викладачам Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківськогол – всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом.
Від імені депутатського корпусу Кременецької міської ради, відділу культури і туризму сердечно зичимо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу, задля популяризації й процвітання неповторних мотивів!
Міський голова Олексій КОВАЛЬЧУК