У закладах освіти міста від завтра розпочнуть опалювальний сезон

Дата: 08.10.2019 10:11

У зв’язку з погіршенням погодних умов, стабільного пониження температури повітря, відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, даних про середньодобову температуру повітря у період 5-7 жовтня 2019 року,  опалювальний сезон 2019-2020 років у закладах освіти  міста Кременець розпочинають з 9 жовтня 2019 року. Перш за все теплом забезпечать дошкільні заклади освіти.

Керівникам закладів освіти рекомендується раціонально та ефективно використовувати енергоресурси відповідно до температурних режимів та норм споживання.

Кременецька міська рада