Природнича мандрівка: "Чарівна осінь"

Дата: 17.10.2019 16:56

На прозорих крилах ,,бабиного літа'' відлетіло тепло, і настала неповторна пора золотої осені. Вправний художник жовтень майстерно розфарбовує останнє в цьому році  вбрання дерев і кущів. Жовто - гаряче листя повільно кружляє в повітрі...

Завітала красуня-осінь і до Кременецької міської бібліотеки для дітей. У читальному залі бібліотеки була проведена  природнича мандрівка: ,,Чарівна осінь,  в ній  свої принади''. Діти слухали казку про осінь, читали вірші, відгадували загадки,з яскравих різнобарвних листочків  робили красивий, пишний букет, ласували щедрими дарунками чарівниці-осені.