Дата: 22.10.2019 15:24

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 119 від 22  жовтня 2019 року

1

Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста на 2019 рік.

1722

2

Про затвердження прейскуранту цін на виконання додаткових послуг по замовленнях в КП «Кременецька оселя».

1723

3

Про схвалення проекту рішення «Про затвердження Плану заходів благоустрою м. Кременець на 2020 рік».

1724

4

Про затвердження дефектного акту та надання повноважень замовника проведення поточного ремонту підпірної стіни по вул. Вишнівецькій.

1725

5

Про погодження змін до графіків руху автобусних маршрутів.

1726

6

Про схвалення проекту «міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота на 2020 рік».

1727

7

Про схвалення проекту «міської Програми «ВЕТЕРАН» на 2020 рік».

1728

8

Про схвалення проекту «міської Програми підтримки осіб, які брали участь в операції об’єднаних сил, АТО, та членів сімей загиблих під час проведення операції об’єднаних сил, АТО на 2020 рік».

1729

9

Про схвалення Програми інформатизації  Кременецької міської ради та її виконавчих органів на 2019-2021 роки.

1730

10

Про Порядок взаємодії посадових осіб Кременецької міської ради та її структурних підрозділів при виконанні їх функцій щодо наповнення бюджету, зокрема контролю за своєчасністю та повнотою платежів відповідно до укладених договорів.

1731

11

Про систему заходів Кременецької міської ради  та  її  структурних підрозділів з управління ризиками (їх ідентифікації і оцінки).

Рішення не прийняте

12

Про затвердження складу комісії з визначення та відшкодування збитків за користування земельними ділянками комунальної власності  без належного оформлення правовстановлюючих документів.

1732

13

Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств територіальної громади міста Кременець.

1733

14

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Кременецької міської ради № 1663 від 13.08.2019року «Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної  документації по перенесенню водогону за адресою вул. Шевченка, 56 А, м. Кременець».

1734

15

Про затвердження проектно-кошторисної  документації по перенесенню водогону за адресою  вул. Шевченка, 56 А, м. Кременець».

1735

16

Про розгляд скарги ТОВ «Фабрика «Ватин» на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

1736

17

Про розгляд скарги гр. Гачкевича С.В. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

1737

18

Про безкоштовну передачу паливно-мастильних матеріалів та паперу для друку Кременецькому ОМВК для виконання осіннього призову 2019 року.

1738

19

Про розгляд звернення гр. Собчука М.О. надання дозволу на проведення благоустрою по вул. Шевченка.

1739

20

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства в м. Кременець.

1740

21

Про зняття з квартирного обліку Тимошенка В.Б.

1741

22

Про надання дозволу СПД ФО-П Тимошик М.М. на розміщення зовнішньої реклами  у м. Кременець.

Знято з розгляду

23

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. Чернихівського.

1742

24

Про розгляд звернення ОСББ «Наша оселя» щодо зміни поштової адреси.

1743

25

Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

1744

26

Про затвердження висновку про доцільність відібрання малолітніх дітей.

1745

27

Про  надання Кукелко В.Ф. дозволу на дарування ¼ частки квартири.

1746

28

Про надання Мордасу В.В. дозволу на дарування будинку та земельної ділянки.

1747

29

Про надання повноважень щодо оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

1748

30

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

1749

31

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1750

32

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

Рішення не прийняте

33

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1751

Перший заступник міського голови                                   Микола МАТВІЮК