Відбулася 57-ма сесія Кременецької міської ради

Дата: 31.10.2019 15:21

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася 57 сесія Кременецької міської ради VII скликання. Участь у засіданні взяли 17 депутатів, котрі розглянули 89 питань порядку денного.

До засідання долучилися також представники народного депутата Ігоря Василіва, журналісти. Деякі питання викликали у сесійній залі бурхливі дискусії та низку суперечностей. Адже кожен доповідач відстоював пропозиції винесені на розгляд.

Зокрема, у депутатів вкотре виникли питання щодо реорганізації структури апарату Кременецької міської ради. Проте, вислухавши аргументи, проект наразі підтримали. Разом з тим зауважили, що зміни у структурі потребують доопрацювання.

Виступ директор ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря – Євгена Запольського передував голосуванню питання  «Про внесення змін до місцевого бюджету м. Кременець на 2019 рік». У результаті дійшли домовленостей про те, що під завершення бюджетного року школі додадуть кошти, котрі зараз вимушено забрали.

Традиційно чимало часу зайняв розгляд земельних питань.

Окрім цього депутати розглянули звернення колеги, Ірини Сідорової, щодо ремонту сходів, які сполучають вулиці Замкову та Вербову. Як зазначив міський голова Олексій Ковальчук, роботи розпочнуть найближчим часом.

Депутати пообіцяли підтримку дітям з інвалідністю. Зокрема, у майбутній, 2020 бюджетний рік, закладуть кошти на фінансування спеціалістів, що займатимуться з дітками – логопеда, реабілітолога, дефектолога.

Декотрі питання не знайшли підтримки у депутатів та залишилися відкритими до наступних засідань.