На Кременеччині висадили алею пам'яті

Дата: 20.11.2019 11:52

Алею із 140-ка саджанців канадського дуба висадили сьогодні поблизу каплиці-пантеону у с. Лішня на Кременеччині. Для цього на Тернопільщину приїхали родичі загиблих у російсько-українській війні з Херсонщини. До корисної справи також долучилися й родини кременецьких атовців, студенти лісоколеджу, пластуни місцевого осередку. Засвідчити свою шану родичам загиблих приїхав до Лішній й міський голова Олексій Ковальчук.

Перед цим у каплиці-пантеоні о. Андрій Любунь відправив службу за усіх полеглих українських військових у війні на сході. Капелан зазначив, що українці все ж повинні прагнути єднання, бо у цьому наша сила і ніщо не повинне розділяти захід та схід України.

Опісля того, як дерева посадили, учасники заходу поспілкувалися у невимушеній атмосфері за обідом. А обговорити їм завжди є що, надто багато об’єднує цих людей. Згодом гості з Херсонщини вирушили на коротку екскурсію визначними історичними місцями Тернопільщини.