Кременчани отримали нагороди
20 листопада 2019 року відбулася звітна конференція обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» на базі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Обласна організація налічує десять колективів фізичної культури у складі 3510 учасників, які роблять усе можливе, аби фізична культура і спорт об’єднувала та підтримувала спортивний і суперницький дух серед поліцейських, військовослужбовців, рятувальників та інших спецслужб та спортсменів області. Почесними грамотами та футболками «Динамо» нагородили зокрема і начальника відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрія Станіславенка – майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингута Андрія Голуба – заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та Сергія Коптюка – тренера з кікбоксингу.
Колектив міської ради вітає із новим досягненням Андрія Володимировича та бажає подальших усіпіхів у спортивній кар`єрі!