До Кременецького краєзнавчого музею повернули рідкісну колекцію старовинної зброї
Дата: 16.12.2019 08:20
Кількість переглядів: 323
Колекцію рідкісної холодної зброї, вік якої налічує 500 років повернули до Кременецького краєзнавчого музею. 11 раритетних мечів та шабель впродовж 15 років експонувалися у залі Збаразького замку. Там їх випадково помітили працівники Кременецького музею. Відтоді директор, Андрій Левчук, розпочав трирічну переписку із Міністерством культури для того, аби повернути експонати до Кременця.
- Експонати позичили на тимчасову виставку ще у 2004 році, але до нас так і не повернули. Ця зброя датується XIV-XVI століттям. Коли ми з’ясували, що вона знаходиться у Збаражі, розпочали роботу з повернення. І це нам вдалося, – розповів директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук.