Відбулася 60-та сесія Кременецької міської ради

Дата: 18.12.2019 17:11

Сьогоднішня шістдесята сесія Кременецької міської ради – остання в цьому році. Проте, на засіданні депутатам було не до святкувань, адже до розгляду представили 69 питань, значна частина яких стосується життя міста і від них залежить – з чим Кременець увійде у 2020 рік.

Насамперед обранці заслухали доповідь щодо програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2020 рік. Присутні погодилися, що попри існуючий ґрунтовний план на його втілення потрібні чималі кошти, яких у міському бюджеті не вистачає.

Так, як і попереднє, підтримали депутати питання «Про передачу коштів між місцевими бюджетами на здійснення видатків у 2020 році». Загалом розгляд наступних питань не потребував багато пояснень, відтак за них голосували без суперечностей.

Єдине питання, що не знайшло підтримки в обранців стосувалося затвердження Програми «Про мобілізації зусиль Кременецької міської ради, Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області по забезпеченню реалізації державної політики у міграційній сфері на 2020 рік».

Традиційно багато уваги депутати приділили вивченню бюджетних питань. Після роз’яснень начальника фінансового управління внесли зміни до бюджету на 2019 рік та затвердили місцевий бюджет на 2020 рік.

Також розглянули заяви та звернення від громадян.