Дорога римо-католицька громадо!
Шановні кременчани! Дорога римо-католицька громадо міста, парафіяни костелу Святого Станіслава! Вітаю Вас з Різдвом Христовим!
Це світле і радісне свято кожен християнин чекає з нетерпінням тому, що тепло цього великого свята однаково зігріває усіх християн нашого міста.
Нехай ці святкові дні принесуть радість у Ваше серце, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом! Боже благословення нехай буде запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожної людини.
Надзвичайно приємно, що із цими почуттями ви не забуваєте і про сьогоденні справи, своїми вчинками робите наше місто кращим, а його життя щасливішим. Тож бажаємо, щоб наступне Новоліття подарувало мир, про який сповістили ангели у Вифлиємі, й Боже благословення!!!
Христос рождається!
З повагою
Кременецький міський голова Олексій Ковальчук