Кременеччина незабаром вболіватиме за своїх олімпійців

Дата: 26.12.2019 16:13

Сьогодні, 26 грудня, кременчан, котрі представлятимуть Україну на  ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських Іграх -2020 року урочисто провели на важливі змагання, які відбудуться з 9 по 22 січня. П’ятеро юних спортсменів (Юліана Туницька, Віталіна Герасим’юк, Тетяна Пилипчук, Андрій Пилипчук, Валентин Ящук) представлятимуть Україну в Лозанні (Швейцарія). Серед них – санкарі та лижники.

Від імені міського голови олімпійців привітав перший заступник Микола Матвіюк.

Аби побажали перемог, сил та успіхів у здобутті медалей  в урочистостя х взяли участь перший заступник голови Тернопільського відділення Національного Олімпійського Комітету України Віталій Ігнатенко, начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віталій Тріль, старший тренер збірної України з лижного двоборства Микола Козлов, викладач Кременецької ОГПА, депутат Кременецької міської ради, почесний громадянин м. Кременець Катерина Єрусалимець, голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський, тренер-викладач Кременецької СДЮШОР Василь Нікіфорук. Олімпійцям вручили грамоти, подарунки та відзнаки. Кременець та Україна вболіватиме за своїх спортсменів.