Вітання з Новим 2020 роком!

Дата: 31.12.2019 10:28

Дорогі кременчани!

Сердечно вітаю вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Це найдовгоочікуваніші, світлі та найулюбленіші з дитинства свята, з якими пов’язані найтепліші спогади та найкращі сподівання.

2019 рік був складним і неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід, були й складнощі, але й перемоги, виникали проблеми, які разом ми успішно долали. Своєю наполегливою роботою всі ми робили усе, аби наше місто було гарнішим та затишнішим, як для мешканців, так і для гостей.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Вірю, що наступний рік буде кращим і радуватиме нас новими здобутками  і звершеннями.

Напередодні новорічних свят ми загадуємо бажання і віримо, що вони обов’язково збудуться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому. Нехай Новий рік прийде до кожної оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день.

Зичу, щоб Новий рік став для кожного з нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій, соціально-економічного зростання та духовного оновлення, роком, в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир і буде подолано всіх ворогів.

Веселих та радісних свят!

Міський голова Кременця                                               Олексій КОВАЛЬЧУК