Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2020 12:11

Дорогі кременчани!

У ці зимові дні, осяяні Вифлиємською зіркою і зігріті душевним теплом та добротою і любов’ю наших сердець, щиро вітаю з Великим Святом і бажаю здоров’я, щастя, злагоди, достатку.

Найвеличніше свято Різдва Христового принесло радість усьому світу, кожній людині, воно несе світло добра і любові до кожної оселі.

Бажаю, щоб в Новому році кременчани в єдності і з вірою у серці доклала більше зусиль, знань і вміння у розбудові нашого міста. Дякую вам за підтримку ініціатив міської ради та депутатського корпусу, за добрі слова і мудру пораду, які сприяли втіленню проектів на користь міської громади.

Нехай у ці святкові дні і на весь рік Господь пошле благословення всім людям на радість на добро, на злагоду в родинах і на щасливу долю.

Бажаю всім радісних і веселих свят! Христос рождається! Славімо Його!

Міський голова                                                                             Олексій КОВАЛЬЧУК