Тематичний захід ,,Зимові свята на Волині"
Кременецька міська бібліотека для дітей долучилась до тематичного заходу : ,,Зимові свята на Волині": традиції святкування її , який проходив у залі етнографії Кременецького краєзнавчого музею.
На захід були запрошені учні 6 - 7 класів гімназії №3, начальник відділу культури і туризму міської ради Бобровська Г. В. Бібліотеки міста презентували книжково-ілюстровану викладку: "Звичаї та обряди українського народу'', короткий огляд якої зробила бібліотекар міської бібліотеки для дітей Шуман О.О.
Працівники краєзнавчого музею підготували цікаві розповіді про зимові свята, про звичаї і обряди українців. Вдалим доповненням заходу був виступ вокального ансамблю:"Світанок'' гімназії №3.
Захід пройшов весело, позитивно і напрочуд цікаво.