Відбулася 61-ша сесія Кременецької міської ради

Дата: 02.02.2020 09:50

Відбулася чергова шістдесят перша сесія Кременецької міської ради. Участь у засіданні взяли 17 депутатів. Також запросили заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій.

Розглянули два питання, котрі присутні депутати підтримали одноголосно. Йшлося про підтримання згоди на добровільне приєднання двох громад Шумського району – Підгаєцької та Вілійської та про підтримання клопотання Вілійської сільської ради про її включення до Кременецької територіальної громадиІз суттю питань присутніх ознайомив перший заступник міського голови Микола Матвіюк. Участь у сесії також взяв сільський голова Підгаєць та підтвердив бажання громади об’єднатися з Кременецькою ОТГ.