Відбувся турнір серед юнаків, присвячений пам'яті загиблих воїнів-афганців Валерія та Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні

Дата: 04.02.2020 10:19

1-2 лютого в спортивному залі КОГПА ім. Тараса Шевченка відбувся традиційний щорічний турнір серед юнаків, присвячений пам'яті загиблих воїнів-афганців Валерія та Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні. Турнір створений з метою вшанування пам'яті наших героїв війни в Афганістані та теперішньої російсько-української війни, а також профорієнтації КОГПА ім. Тараса Шевченка як навчального закладу та факультету фізичного виховання зокрема. У турнірі взяло участь 9 команд із різних областей України. Переможцем турніру стала команда ФК"Нетішин" (Хмельницька обл.), яка перемогла ФК "Надія-1" (смт. Копичинці), третіми стали місцеві спортсмени з ФК "Академія" (м.Кременець). З привітальним словом до учасників турніру звернулись організатори - голова Кременецької районної спілки ветеранів Афганістану Трачук І.В, декан факультету фізичного виховання КОГПА ім.Т.Шевченка Бережанський О.О., начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради Станіславенко А.В, які нагородили призерів змагань та кращих у своїх номінаціях почесними кубками, грамотами та медалями, а заступник Голови Кременецької федерації футболу Андрій Зубко вручив призерам солодкі подарунки!