УВАГА! Попередження про небезпеку на дорогах!

Дата: 05.02.2020 07:13

Про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) по Тернопільській області та м. Тернопіль № 4 попереджає Кременецький ВП ГУНП Тернопільщини. 5 лютого на дорогах ожеледиця, пориви північного вітру 17 – 22 м/с, вранці та вдень хуртовина, вночі місцями значні опади. Місто: 05 лютого на дорогах ожеледиця, пориви північного вітру 17 – 22 м/с, вранці та вдень хуртовина (І рівень небезпечності, жовтий).

Заступник начальника Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області підполковник поліції Віталій Валецький радить за можливості утриматися від поїздок автомобілем на далекі відстані, але якщо це неможливо, то забувати про необхідність дотримання певних правил. А саме:
– дотримуватись безпечного швидкісного режиму руху та дистанції;

• відмовитись від ризикованих маневрів;
  • знижувати швидкість при наближенні до пішохідних переходів, а також місць розташування дитячих установ;
  • збільшити дистанцію між автомобілями;

– під час сильної негоди умикати протитуманні ліхтарі (якщо вони передбачені конструкцією транспортного засобу);

– під час зупинки обов’язково вмикати аварійну світлову сигналізацію;

– користуватись засобами пасивної безпеки, як для дорослих, так і для дітей;

– з особливою обережністю рухатись мостами, естакадами, а також на підйомах та спусках.

У випадку, якщо ви потрапили у скрутне становище через негоду — телефонуйте 102 або повідомте про це аварійні служби та Укравтодор +380 (44) 287 11 40.

Також можна обережно рухатися до найближчого об’єкту дорожнього сервісу чи майданчику для відпочинку, аби перечекати негоду.