Благоустрій масового поховання євреїв у Кременці розпочнуть навесні

Дата: 07.02.2020 10:13

Міський голова Олексій Ковальчук зустрівся з керівником БО «Мотиваційний центр «Можливо все!»» Олексієм Радчуком.

Метою зустрічі стало обговорення благоустрою масового єврейського поховання в районі вулиці Горбача та Льотчиків-Визволителів, де захоронено близько 15000 невинно убитих юдеїв, які мешкали на Кременеччині до приходу гітлерівської армії.

Також обговорили проведення меморіальної виставки-інсталяції на території поховання. Команда церкви «Вода Життя» і Мотиваційного центру «Можливо все» вже почали підготовку до проведення меморіальної виставки пам'яті убитих євреїв Кременеччини.

Зокрема, під час благоустрою планується очистити доріжки на території меморіалу, пофарбувати бордюри, викорчовувати чагарники, підрізати крони дерев, засіяти газон та висадити квіти.