Виставка-реквієм "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на Землі"
До дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого, Кременецька міська бібліотека для дорослих оформила розгорнуту виставку-реквієм "Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на Землі", яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, світлини Героїв Небесної Сотні та підбірку газетних статей.
До 115 річниці від дня народження У. Самчука бібліотека провела літературну подорож "Волинськими дорогами Уласа Самчука" та організувала тематичну поличку "Колиска дум його - Волинь", на якій представлені твори письменника, зокрема, його роман "Волинь", який був номінантом Нобелівської премії в галузі літератури, матеріали про життєвий і творчий шлях, статті з періодичних видань.
Запрошуємо краян до нашої бібліотеки на перегляд книжкових виставок.