У Кременці триває Міжнародний турнір з армспорту "Кубок Пушкарів"

Дата: 01.03.2020 11:12

Сьогодні у Кременці у ЦВЧ «Панорама» триває Міжнародний турнір з армспорту «Кубок Пушкарів». Участь беруть рукоборці з усієї України та закордону. Привітати спортсменів та підтримати головного організатора та натхненницю «Кубка Пушкарів», Світлану Пушкар, приїхав Василь Вірастюк. Призовий фонд змагань 150 тис грн. До організації також долучилася міська та районна влада. Світлані Пушкар вдалося залучити багато спонсорів. Відтак, змагання вперше набули такого масштабу.

Привітати учасників змагань до «Панорами» прийшов і міський голова Кременця Олексій Ковальчук. На заході він присутній не лише як очільник міста, а й близький друг родини Пушкарів.

Користуючись нагодою, Олексій Ковальчук подякував депутатам за підтримку та допомогу в організації цього масштабного, надзвичайно важливого для Кременця заходу.