СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ "ТИ МОЖЕШ ВСЕ, МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ"

Дата: 02.03.2020 12:35

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш все. Можливості безмежні!»

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш все! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Проект триватиме наступні пів року у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті стартувала  5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчальний процес розпочнеться з 5 березня 2020 року і триватиме 14 тижнів, ще тиждень – складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України.

Ознайомитись з проектом можна за посиланням.