Аварійні роботи з відновлення артезіанської свердловини у с. Білокриниця на завершальному етапі

Дата: 03.03.2020 09:10

Уже впродовж чотирьох днів працівники КП «Міськводгосп» Кременецької міської ради ліквідовують наслідки аварії на артезіанській свердловині. Сьогодні о 10.00 до військового містечка привезуть воду для технічних потреб.

- Зараз ми проводимо аварійні роботи з відновлення артезіанської свердловини, аби забезпечити людей водою. Наразі міський голова за допомоги Кременецького РВ ДСНСУ організував доставку води для технічних потреб. Її завезуть з 10.00 до церкви у військовому містечку. Наші працівники роблять усе, що від нас залежить і люди, що приходили на місце робіт це бачать. Точні прогнози щодо завершення давати не варто, але, думаю, що сьогодні-завтра проблему  вирішимо. Просимо мешканців поставитися з розумінням до ситуації, – каже Олег Волянюк.

(Фото ілюстративне)