Скликання чергового засідання виконавчого комітету

Дата: 07.03.2020 10:50

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 06 березня  2020 року                                                                   № 57-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   11 березня 2020 року о  15.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1.  Про надання дозволу на проведення благоустрою.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.2. Про внесення змін до рішення сесії від 11.10.2018  № 2565 «Про затвердження Положення  про запровадження громадського бюджету міста Кременець».

Інформує: нач. економічного відділу Стецюк А.С.

2.3. Про схвалення Програми з управління майном комунальної власності територіальної громади  м. Кременець на 2020-2022 роки.

Інформує: нач. економічного відділу Стецюк А.С.

2.4. Про безкоштовну передачу паливно-мастильних матеріалів, паперу для друку, маркованих конвертів та марок Кременецькому ОМВК для виконання весняного призову 2020 року на строкову військову службу.

Інформує: спец. І кат. з мобілізаційної роботи Іващук І.В.

2.5. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №1818 від 15 січня 2020 року «Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт на 2020 рік для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання»

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.6. Про схвалення змін в Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у м. Кременець на 2020 рік.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.7. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.8. Про розгляд звернення Зелінського П.І. щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Кременець.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндича Я.В.

1. . Про визначення способів участі у вихованні дитини.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

1. Про зміну статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

1. Про надання дозволу на дарування ½ частини будинку.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

1. Про надання дозволу на дарування квартири.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

1. Про надання дозволу на дарування квартири.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.14. Про розгляд скарги гр. Грабовської І. В. на постанову адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Кременецької міської ради від 30.08.2019 р. № 48.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.15. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.17. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                          Олексій   КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук