Літературно-художня замальовка: "Ми шану складаємо тобі,Тарасе''

Дата: 07.03.2020 11:12

Тарас Шевченко - одна з найвидатніших постатей і символів нашої держави.9 березня цього року відзначається 206 р. від дня народження Великого Кобзаря. Кременецька міська бібліотека для дітей долучилась до цієї події  і спільно з вчителем української мови та літератури Василишиною І. Ф. та учнями 6 б. кл. Кременецької ЗОШl-lll ст. №4 провели літературно-художні замальовку: "Ми шану складаємо тобі,Тарасе''. Ведучі дійства: Стрільчук Д., Цісарук І., Дучинська В.. У їх виконанні  звучали прекрасні поезії Т. Шевченка. Левчунь С .та Шляхта М. майстерно проілюстрували вірш: ",Садок вишневий коло хати''. Діти змагались у інтелектуальному конкурсі: "Що я знаю про Т. Шевченка''. Присутні  із задоволенням слухали сучасну інтерпретацію вірша: "Мені однаково'' у виконанні Скрябіна. Учасники заходу ознайомились із книжковою виставкою: "Велич Тарасового слова''. Для експозиції була підібрана література, що розкриває творчий та життєвий шлях Т. Шевченка, його спадок, як поета, художника, борця за волю України.