Вітання з Днем добровольця

Дата: 12.03.2020 11:51

14 березня в Україні відзначатимуть День Добровольця  - нове свято для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків. Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Шановні добровольці! Ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюю щиру вдячність вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують вам міцним тилом і оберігають ваше життя щирими молитвами.

Я сердечно вітаю вас та бажаю миру, витримки, здоров’я вам та вашим родинам! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Богородиця захистить вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні

Міський голова                                                                                                                                 Олексій КОВАЛЬЧУК