Відбулася апаратна нарада
Дата: 16.03.2020 11:26
Кількість переглядів: 388
Відбулася традиційна апаратна нарада за участі керівників відділів, управлінь, структурних підрозділів. Окрім обговорення поточних питань, окрему увагу приділили проблемі епідемії коронавірусу. Зокрема, роз’яснювальну роботу із працівниками міської ради провела депутат, санепідеміолог, Оксана Забрамська. Вона розказала про основні правила, яких необхідно дотримуватися аби мінімізувати ризик зараження небезпечною недугою. Також вона звернулася до міського голови та керівника фінансового управління з проханням відшукати та виділити кошти для допомоги медпрацівникам – для придбання масок, захисних костюмів та іншого.