Відбулася 64-та сесія Кременецької міської ради
Сьогодні відбулася 64-та сесія Кременецької міської ради. Участь в засіданні взяли 17 депутатів та міський голова. Розглянули п’ять питань:
Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Охорона здоров’я»; Про внесення змін у Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у м. Кременець на 2020 рік; Про введення штатної одиниці у штатний розпис комунальної установи Кременецький ІРЦ; Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.
Також депутати погодили додаткове питання – Про розгляд протоколу засідання міської комісії з ТЕБ та НС №4 від 17.03.2020.
Усі питання обранці підтримали. Уточнень та обговорень потребувало лише питання Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік, оскільки його не підтримала бюджетна комісія.