Зустріч міського голови з духовенством
Дата: 19.03.2020 19:18
Кількість переглядів: 542
Йти чи не йти до церкви? Це питання впродовж останніх тижнів виринає навіть у свідомості найбільш віруючих парафіян. Про це сьогодні міський голова Олексій Ковальчук спілкувався із духовенством УПЦ.
Зі свого боку священники гарантують зробити усе можливе аби убезпечити прихожан від небезпеки бути зараженими коронавірусною інфекцією. Зокрема, у храмах проводитимуть дезінфекцію, максимально дотримуватимуться правил гігієни, забезпечать парафіян засобами дезінфекції під час відвідування церкви. Адже вірян не можна у такий непростий час залишити без можливості звернутися до Господа у Його домі.