Дата: 02.04.2020 16:03

Сьогодні, 02 квітня,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 138 від 02 квітня  2020 року

1

Про затвердження Порядку використання коштів з резервного фонду міського бюджету.

1919

2

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт ділянки тротуару по вул. Шевченка  в м. Кременець.

3

Про схвалення проєкту змін до Положення про цільовий фонд

соціально-економічного розвитку міста Кременець.

1921

4

Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

1922

5

Про розгляд звернення гр. Савчука А.В. щодо порушення об’єкту

благоустрою за адресою вул. Дубенська, 126 А,  м. Кременець.

1923

6

Про розгляд звернення  гр. Горобець Антоніни Петрівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Вербова, 2а/1 з присвоєнням нових поштових адрес.

1924

7

Про розгляд звернення  гр. Горобець Антоніни Петрівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Вербова, 2а/2 з присвоєнням нових поштових адрес.

1925

8

Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

1926

9

Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

1927

10

Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1928

Міський голова                                                                 Олексій  КОВАЛЬЧУК