У мешканки Почаєва підтвердили COVID-19 під час лікування у Кременецькій РКЛ

Дата: 10.04.2020 09:05

За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції 6 квітня до Кременецької РКЛ звернулася мешканка м. Почаїв з симптомами пневмонії. Жінку обстежили у терапевтичному відділенні, зробили тест на COVID-19. 9 квітня за результатом у хворої підтвердили коронавірусну інфекцію. Того ж дня почаївчанку перевели на стаціонарне лікування у Почаївську лікарню.

Кременецька міська рада вкотре закликає дотримуватися режиму карантину – при виході з дому одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни. Бережімо себе та оточуючих!