За сміття поза контейнерами передбачена адміністративна відповідальність

Дата: 13.04.2020 09:17

Лише у п’ятницю працівники КП «Кременецьблагоустрій» зачистили усе місто від побутових відходів, будівельного сміття та гілля, яке купами лежало біля сміттєвих контейнерів, як сьогодні вулиці знову завалені непотребом. Прибираючи власні господарства, деякі кременчани перетворюють на смітник рідне місто. І, очевидно, їх це зовсім не бентежить.

Уже у Вербну неділю біля магазину «Фортеця», на вулиці Вишнівецька, лежало купа непотребу – гілля, старі віконні рами та інше. Така ситуаці майже біля кожного сміттєвого контейнера у місті.

Тим у кого таки зібралося чимало великогабаритних відходів, пропонують відвозити їх на сміттєзвалище, яке знаходиться при виїзді з міста. До слова, це одне з небагатьох паспортизованих сміттєзвалищ на Тернопільщині. Зараз там навели лад, частково огородили.

Кременецька міська рада закликає кременчан дбайливо ставитися до свого міста, не порушувати правил благоустрою, адже за це передбачена адміністративна відповідальність.