Несвідомі кременчани продовжують засмічувати місто

Дата: 17.04.2020 09:49

Впізнаєте локацію? Дорога на Білокриницю, напроти «червоної заправки», поворот до крейдяного заводу. Це сміттєві контейнери, яких майже не видно за купою шин. Їх скинули сьогодні вночі.

Швидше за все, припускають комунальники, це «подарунок» місту від якоїсь авторемонтної майстерні чи СТО (нарахували понад 30 шин), власник котрої вирішив викинути (безкоштовно) відходи власної підприємницької діяльності. Чи є совість – питання навіть не стоїть… Але. Сьогодні ви не попалися, а завтра попадетеся та матимете нагоду прославитися не лише на все місто, а на всю Україну! Зараз майже у кожного в руках є смартфон, тож зробити фото, відео- фіксацію порушення не проблема.

Шини сьогодні вивезуть працівники КП «Кременецьблагоустрій», хоч це й не входить до їхніх обов’язків. Люди, які роблять найбільше для чистоти міста, замість того, щоб займатися своїми прямими обов’язками, повинні зачищати за несвідомими громадянами.