Волонтерська служба психологічної підтримки на період дії карантину пов’язаного з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 28.04.2020 17:11

Вперше за багато років Україна зіштовхнулася з епідемією. Коронавірусна інфекція й досі не вивчена до кінця, не знайдена вакцина від цієї хвороби.

Опинившись на самоізоляції, або захворівши на COVID -19, люди опиняються у складній ситуації не лише фізично, а й морально. Тому часто потребують підтримки, психологічної допомоги, поради. Зараз є можливість її отримати.

Волонтерська служба психологічної підтримки мешканців міста Кременець та Кременецького району на період дії карантину пов’язаного з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 .

Телефони  0987620827

0636478988

Служба здійснює консультації з понеділка по п’ятницю, з 09.00 год. до 18. 00. год.