Навчальні вебінари щодо захисту дітей і підтримки сімей

Дата: 08.05.2020 12:38

Міністерство соціальної політики у квітні розпочало серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19».
Другий вебінар серії на тему «Забезпечення безпеки дітей» відбувся вчора, 7 травня, у форматі онлайн конференції на Фейсбук сторінці Міністерства -

Під час вебінару  розглянуті такі питання:

• відповіді на запитання, поставлені під час та після першого вебінару;
  • нормативно-правове підґрунтя забезпечення безпеки дітей;
  • ознаки небезпеки для дитини, суб'єкти виявлення та здійснення оцінки безпеки;
  • алгоритми здійснення оцінки безпеки.
    Спікери вебінару:
    Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики
    Любов Солодухіна, державний експерт експертної групи з питань реформування системи усиновлення та захисту прав дітей Директорату розвитку соціальних послуг  та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики
    Лариса Пєтушкова, експерт із здійснення оцінки та розробки планів трансформації інтернатних закладів Партнерства «Кожній дитині»
    Оксана Мельниченко, тренер МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства”, директор Києво-Святошинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
    До участі у у вебінарі запрошені керівники та працівники служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів надання соціальних послуг, управлінь/відділів соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я обласних та районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад та об'єднаних територіальних громад, та інших фахівців, які працюють у сфері забезпечення прав дитини, підтримки сімей з дітьми, представників громадських та благодійних організацій, всіх бажаючих.

Служба у справах дітей Кременецької міської ради.