Вітання з Днем міста

Дата: 31.05.2020 09:32

Дорогі кременчани!

Цього дня традиційно ми відзначаємо День народження нашого міста. На жаль, цьогоріч ми не можемо бути разом, йти вулицями, святкувати, ділитися емоціями. Але у наших серцях є віра в те, що усе зміниться на краще. Любов до Кременця єднає нас.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує всіх, кому дороге наше місто. Ми любимо його за душевність і особливу атмосферу, за привітних людей і старовинну історію, тихі вулички і мальовничі краєвиди. Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю та зусилля, які ви докладаєте для розвитку нашого міста. Разом з вами ми зможемо зробити його ще кращим.

Зі святом вас, з Днем рідного міста, дорогі кременчани!

Міський голова                                                        Олексій Ковальчук

Фото з архіву