Про перенесення чергової шістдесят сьомої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання

Дата: 09.06.2020 11:26

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  26 травня 2020 року                                                               №114-ОД

Про перенесення чергової

шістдесят сьомої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  пункту 11 розділу 4  Регламенту Кременецької міської ради сьомого скликання, у зв’язку з відсутністю більше половини депутатів від загального складу ради на пленарному засіданні шістдесят сьомої сесії міської ради 26 травня 2020 року, постановляю :

1. Перенести засідання чергової шістдесят сьомої сесії Кременецької міської ради сьомого скликання на 16 червня 2020 року на 10:00 годину.

1. Порядок денний сесії залишити відповідно до розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №106-ОД.

1. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про перенесення чергової шістдесят сьомої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

На розгляд ради винести такі питання:

1. Про зменшення ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про встановлення на час простою розрахунку заробітної плати.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про затвердження параметрів Громадського бюджету на 2021 рік.

Доповідає : заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 11 жовтня 2018 року №2565 «Про затвердження Положення про запровадження громадського бюджету міста Кременець».

Доповідає : начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності

Стецюк А.С

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету «Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік».

Стецюк А.С

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 20.02.2020 року №37-ОД «Про внесення змін в Програму культурно-мистецьке життя міста Кременець на 2020 рік».

Доповідає : начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

1. Про безкоштовну передачу паливно-мастильних матеріалів та паперу для друку Кременецькому ОМВК для виконання весняного призову 2020 року на строкову військову службу.

Доповідає : спеціаліст з мобілізаційної роботи Іващук І.І.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств,  установ та організацій.

Доповідають: керівники відділів виконавчих органів міської ради.

1. Різне

Міський голова                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

З розпорядженням ознайомлена :

Володимир ШЕВЧУК

Надія ТІМАХОВА