Скликання чергової шістдесят восьмої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання

Дата: 14.07.2020 11:57

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  14 липня 2020 року                                                                №141-ОД

Про скликання чергової

шістдесят восьмої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати шістдесят восьму сесію міської ради VІІ скликання 23 липня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Кременецької районної ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про використання паливно-енергетичних ресурсів за І-ше півріччя 2020 року.

Доповідає : заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про передачу основних засобів та внесення змін до Статуту КП «Кременецька оселя».

Доповідає : заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Кременецької міської ради на 2020 рік.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про затвердження типової форми строкового трудового договору з керівником закладу загальної середньої освіти.

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради сьомого скликання №231 від 18.02.2016 року «Про затвердження переліку послуг Центру надання адміністративних послуг населенню міста Кременець».

Доповідає : начальник Центру надання адміністративних послуг міської ради Буграк Н.А.

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 20.02.2020 року №37-ОД «Про внесення змін в Програму культурно-мистецьке життя міста Кременець на 2020 рік».

Доповідає : начальник відділу культури і туризму міської ради Бобровська Г.В.

1. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Кременецької школи мистецтв ім.М.Вериківського та вокально-інструментального ансамблю «Любисток» відділу культури і туризму Кременецької міської ради.

Доповідає : начальник відділу культури і туризму міської ради Бобровська Г.В..

1. Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне.

3.Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової шістдесят восьмої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4.Заступнику міського голови Шевчуку В.М., заступнику міського голови – начальнику управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Риндичу Я.В. та керівникам структурних підрозділів міської ради: фінансового управлінню (Тімахова Н.Ю.), юридичного відділу (Тартак О.С.),  відділу культури і туризму (Бобровська Г.В.), відділу освіти (Щербатюк Н.Ю.), Центру надання адміністративних послуг (Буграк Н.А.), відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Сімчук С.Д.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5.На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

З розпорядженням ознайомлена :

Володимир ШЕВЧУК

Ярослав РИНДИЧ