Дата: 14.07.2020 14:25

Сьогодні, 14 липня,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядалось ряд питань згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 148 від 14 липня  2020 року

1

Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

1972

2

Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про обмеження реалізації  пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних  напоїв, вин столових на території м. Кременець».

1973

3

Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради  «Про внесення змін в План діяльності з підготовки проєктів  регуляторних актів Кременецької міської ради на 2020 рік».

1974

4

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 1967 від 25 червня 2020 року «Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік».

1975

5

Про затвердження робочого проекту та кошторисної документації  ДНЗ № 2 «Золотий ключик».

1976

6

Про затвердження дефектного акту на ремонт дороги по вул. Санаторійна.

1977

7

Про надання дозволу щодо  проведення робіт з благоустрою та облаштування водозабірної  водойми по вул. Березина.

1978

8

Про розгляд звернення гр. Козак Софії Іванівни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (гаражу).

1979

9

Про розгляд звернення  гр. Чуби Володимира Васильовича та гр. Федорович Оксани Володимирівни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну  (будівлі громадського призначення).

1980

10

Про    надання  дозволу  на  розміщення  тимчасових  споруд  на  земельній ділянці за адресою: вул. Дубенська, 132 в м. Кременець.

1981 про відмову

11

Про розгляд звернення  гр. Личак Неллі Євсеївни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

1982

12

Про    розгляд звернення  гр. Книгницького Василя Івановича щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

Знято з розгляду

13

Про розгляд звернення  гр. Гловацької Людмили Тарасіївни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

Знято з розгляду

14

Про розгляд звернення  гр. Козак Софії Іванівни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (земельній ділянці).

1983

15

Про зарахування на квартирний облік Островської В.Р.

1984

16

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Рішення не прийняте

17

Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

1985

18

Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення  у м. Кременець (програма Турбота).

1986

Міський голова                                                                Олексій  КОВАЛЬЧУК