Ринок праці Кременеччини за І півріччя 2020 року

Дата: 15.07.2020 08:14

Упродовж січня-червня 2020 року послугами служби зайнятості скористались 2721 особа (у т.ч. 8 учасників АТО (ООС), з них 1825 – мали статус безробітного, що на 9,2% більше, ніж за відповідний період 2019 року. Чисельність зареєстрованих безробітних значно зросла у період запровадження карантину.

За сприяння служби зайнятості на постійні місця праці працевлаштовано 690 краян (у т.ч. 3 колишніх воїнів), з них 179 – мали статус безробітного, 3 безробітних - з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 47 осіб.

50 безробітних проходили профпідготовку за направленнями служби зайнятості Тернопільщини; 47 - завершили навчання, з них 32 вже мають роботу, 5 краян отримали ваучери на оплату навчання у закладах освіти України.

На 1 липня 2020 року на обліку в Кременецькій районній філії Тернопільського ОЦЗ перебувало 1178 безробітних (у т.ч. 4 учасники АТО (ООС)), що на 40,9% більше, ніж на 01.07.2019. Серед них 708 осіб - жінки, 320 – молодь віком до 35 років, 524 - з вищою освітою.

Відділ організації працевлаштування населення Кременецької районної філії  Тернопільського ОЦЗ