Скликання виконавчого комітету

Дата: 20.07.2020 09:42

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 17 липня  2020 року                                                                  № 143-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   21 липня 2020 року об  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про  схвалення внесення змін до програми мобілізації зусиль Кременецької міської ради, Кременецького управління Головного управління ДФС у Тернопільській області із забезпечення надходжень до міського бюджету на  2019-2021 роки.

Інформує: перш. заст. міського  голови  Матвіюк М.М.

2.2. Про утворення комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2020 році субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.3. Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. Б. Харчука.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління  архітектури  Пурдик О.О.

2.4. Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. М. Кривоноса.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління  архітектури  Пурдик О.О.

2.5. Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. С. Бандери.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління  архітектури  Пурдик О.О.

2.6. Про дарування неповнолітньому ½ частини будинку з надвірними будівлями та земельну ділянку.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.7.  Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує:  нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.8. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2020 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський  голова                                                                Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук