Дата: 21.07.2020 12:48

Сьогодні, 21 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 149 від 21 липня  2020 року

1

Про  схвалення внесення змін до програми мобілізації зусиль Кременецької міської ради, Кременецького управління Головного управління ДФС у Тернопільській області із забезпечення надходжень до міського бюджету на  2019-2021 роки.

1987

2

Про затвердження графіку руху автобусного маршруту № 6а на час дії карантинних обмежень.

1988

3

Про утворення комісії для формування пропозицій, щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлення батьківського піклування, осіб з їх числа.

1989

4

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. Б. Харчука.

5

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. М. Кривоноса.

6

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги по вул. С. Бандери.

7

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт дороги  по пров. Промисловий.

8

Про визнання права власності на дошкільний навчальний заклад загального розвитку № 5 за адресою вул. Дубенська,  буд. 126, м. Кременець.

9

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт стіни за адресою вул. Шевченка, буд. 50.

10

Про дарування неповнолітньому ½ частини будинку з надвірними будівлями та земельну ділянку.

зняте з розгляду

11

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

12

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2020 рік.

1997

Міський голова                                                                Олексій  КОВАЛЬЧУК