Скликання чергової шістдесят дев'ятої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання

Дата: 06.08.2020 14:33

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  06 серпня 2020 року                                                               №155-ОД

Про скликання чергової

шістдесят девятої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно до частини 6 статті 46 та пункту 2 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати шістдесят девяту сесію міської ради VІІ скликання 27 серпня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Кременецької районної ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 18 грудня 2019 року №3646, за підсумками І-го півріччя 2020 року.

Доповідає : начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності

Стецюк А.С

1. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за січень-червень 2020 року.

Стецюк А.С

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.06.2018 року №2320 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Кременець».

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 16.06.2020 року №3875 «Про упорядкування структури та чисельності працівників структурних підрозділів відділу освіти Кременецької міської ради».

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кременецької міської ради».

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кременецької міської ради»

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про скасування рішення сесії міської ради від 07 липня 2016 року №522 «Про створення Центру допризовної підготовки учнівської молоді на базі Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4».

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету міста Кременець за І-ше півріччя 2020 року.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.
  2. Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.
  3. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Кременецького краєзнавчого музею.

Доповідає : начальник відділу культури і туризму міської ради Бобровська Г.В..

1. Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне

3.Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової шістдесят дев’ятої  сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4.Заступнику міського голови – начальнику управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Риндичу Я.В. та керівникам структурних підрозділів міської ради: фінансового управлінню (Тімахова Н.Ю.), відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності (Стецюк А.С.), відділу освіти (Щербатюк Н.Ю.), юридичного відділу (Тартак О.С.),  відділу культури і туризму (Бобровська Г.В.), відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Сімчук С.Д.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5.На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                   Галина МЕЛЬНИК

З розпорядженням ознайомлені :

Ярослав РИНДИЧ

Надія ТІМАХОВА