СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.08.2020 15:05

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 17 серпня  2020 року                                                                      № 161-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   20 серпня 2020 року об  10.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступне питання:

2.1. Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету міста Кременець за І півріччя 2020 року.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.2. Про організацію роботи щодо формування та затвердження проекту місцевого бюджету міста Кременець на 2021 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.3. Про схвалення списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК ПБ «Україна».

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.4. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.5. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії Кременецької міської ради від 18 грудня 2019 року № 3646, за підсумками 1 півріччя 2020 року

Інформує: начальник відділу економічного розвитку Стецюк А. С.

2.6. Про схвалення змін до програми фінансової підтримки громадської організації «Товариство батьків дітей-інвалідів та їх друзів «Зоря надії».

Інформує: перший заступник міського голови Матвіюк М. М.

Про затвердження контингенту учнів Кременецької школи мистецтв

ім. М. Вериківського

Інформує: начальник відділу культури і туризму Бобровська Г. В.

2.7. Про розгляд звернення ТОВ «Довіра Аутдор» щодо продовження дії дозволів на розміщення рекламних конструкцій.

Інформує: начальник юридичного відділу Тартак О. С.

2.8. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 2792 від 21 грудня 2018 року «Про затвердження Програми сприяння Кременецькому ВП ГУНП у підвищенні безпеки громадян, які проживають на території м. Кременець на 2019 – 2020 роки».

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лановецький Ю. Я.

2.9. Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт приміщення школи мистецтв ім. Вериківського.

Інформує: начальник відділу ЖКГ Пурдик О. О.

2.10. Про надання дозволу на проведення благоустрою території по вул. Джерельна вздовж потоку Ірва.

Інформує: начальник відділу ЖКГ Пурдик О. О.

2.11. Про затвердження дефектного акту по вул. Дружба на поточний ремонт.

Інформує: начальник відділу ЖКГ Пурдик О. О.

2.12. Про затвердження кошторисної документації робочий проект «Завершення будівництва пам’ятника борцям за волю України».

Інформує: начальник відділу ЖКГ Пурдик О. О.

2.13. Про надання дозволу на дарування квартири.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей Наумович В. В.

2.14.Про надання дозволу на переоформлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ( автомобіля).

3. Начальнику відділу кадрів Гібській І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Перший заступник міського голови                                Микола МАТВІЮК

Ірина Гібська