"Допитливій малечі про цікаві речі''

Дата: 26.08.2020 16:20

Напередодні навчального року  у читальній залі Кременецької міської бібліотеки для дітей діє пізнавальна викладка  літератури:"Допитливій  малечі про цікаві  речі'', яка спонукає дітей дізнаватись більше цікавої інформації та заохотити до читання. Дітям цікаво  пізнавати світ, давати відповіді на всі свої запитання, дізнаватись про  неймовірні  факти та розповіді про Землю, природу, історію, і взагалі про все-все. Ще більше цікавої інформації  можна  знайти у книгах  серії "Дітям про  все на світі''. В доступній формі дітям  викладена  інформація про Всесвіт, Сонце, про гори й океани, про  фауну і флору.Усі дива світу відкриваються допитливим читачам.