Щодо встановлення абонплати з водопостачання та водовідведення

Дата: 10.09.2020 09:20

На виконання Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 р. № 690 «Про затвердження правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», Комунальне підприємство Кременецької міської ради «Міськводгосп» зобов’язане ввести плату за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента (особовий рахунок) для послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, що надаватимуться споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами в розмірах згідно розрахунку:

Статті витрат

Кількість приладів обліку

Повірка лічильника

2,28 грн.

Абоненське обслуговування

5,38 грн.

Звірення даних, друк квитанцій, укладання договорів та інших документів

5,10 грн.

Разом

12,76 грн.

ПДВ 20%

2,55 грн.

Вартість плати з ПДВ:

15,31 грн.

Усі зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення  за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 87.

Або на електронну адресу КП «Міськводгосп»: vodosov@ukr.net

Директор

КП «Міськводгосп»                                                                 Олег ВОЛЯНЮК