Дата: 13.02.2019 16:03

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 99 від 13 лютого 2019 року

1

Про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів.

1441

2

Про встановлення тарифів КП «Міськводгосп» на послуги водопостачання та водовідведення.

1442

3

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт на 2019 рік для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання.

1443

4

Про затвердження Дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості робіт по впорядкуванню сміттєзвалища (полігону), що знаходиться за межами населеного пункту в урочищі «Ганушівка».

1444

5

Про зарахування на квартирний облік гр. Крука Р.А.

1445

6

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

1446

7

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1447

8

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1448

9

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

1449

Міський голова                                                                                                                                                       О.А. КОВАЛЬЧУК